Metal-legions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metal-legions

Ovo je forum napravljen od strane metalaca iz Bijeljine...Vode ga Apsorbia i Demonic...Na forumu naci cete teme koje se ticu metal muzike i koncerata.Moci cete skinuti video snimke, kao i muziku.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Charon (Finska)

2 posters

Ięi dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Charon (Finska) Empty Charon (Finska) Uto Jun 10, 2008 3:16 am

Schizofrenic

Schizofrenic
Moderator

Bend je osnovan 1992,osnovali su ga Antti Karihtala(bubnjar), Teemu Hautamäki(basista), Pasi Sipilä(gitara,vokal) and Jasse Hast(gitara) prvi demo izdali su 1994 "Dies Irae" ,zatim durgi demo 1995 "Pilgrimage",krajem 1995 dolazi novi vokal Jukka Peka Leppäluoto,i 1997 izdaju prvi singl i spot za pjesmu "Serenity".Krajem 1998 izdaju svoj prvi album "Sorrowburn".Bend je inache klasichan melodichan gothic, sa "spellbound" vokalom...Inache demo albumi su bili brutal death metal :S do dolaska Jukka Peka...Chesto nastupaju sa bendovima Sentenced i Poisonblack(drugi bend vokala JP).2003 gitarista Hast napusta bend zbog nezainteresovanosti i dolazi novi chlan Lauri Tuohimaa i zvanichno postaje novi u januaru 2004.

Albumi:
1998-1999 "Sorrowburn"
1999-2000 "Tearstained"
2001-"Downhearted"
2003-"Dying daylights"
2003-"Religious/Delicious" (singl)
2005-"Songs for sinners"

Chlanovi:
Jukka Peka Leppäluoto (vokal)
Antti Karihtala(bubnjar)
Teemu Hautamäki(bas)
Pasi Sipilä(gitara,vokal)
Jasse Hast(gitara)bivshi chlan
Lauri Tuohimaa(gitara)

Sajt: www.charon.fi

Ako se setim josh chega,editovat tju (:

2Charon (Finska) Empty Re: Charon (Finska) Sre Jun 11, 2008 1:58 pm

Black_Butterfly

Black_Butterfly

Odlican bend svidio mi se na prvo slusanje i ovaj zadnji album Songs for sinners mi je dobar strasno i pjesma Ride On Tears mi je super cheers
P.S. Hvala Igoru na diskografiji Wink

3Charon (Finska) Empty Re: Charon (Finska) Sre Jun 11, 2008 2:03 pm

Schizofrenic

Schizofrenic
Moderator

nema na chem (:

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu