Metal-legions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metal-legions

Ovo je forum napravljen od strane metalaca iz Bijeljine...Vode ga Apsorbia i Demonic...Na forumu naci cete teme koje se ticu metal muzike i koncerata.Moci cete skinuti video snimke, kao i muziku.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Iron Maiden

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Iron Maiden Empty Iron Maiden Sub Jun 07, 2008 3:54 pm

MRMOT

MRMOT
Moderator

Po meni jedan od najbolji bandova na jebenoj planeti oni su jedinstveni po svojoj svirci ,tekstovima,nastupima...i sto je najbitnije nikada se nisu prodali jedenostavno su svirali ono sto vole i to su odrzali sve do danas isti zvuk i ritam ..a i vokal je ostao isti.. Laughing
E sad malo o bandu da kazem...e ovako nastali su jos davne 1975 godine...ali su sve do 1980 svirali po klubovima ..drugim recima zaradjivali sitnu lovu ....zanimljivo je da su za tako kratak period promijenili cak oko 20 clanova,al za to je kriv Steve Harris (osnivac banda)njemu nisu odgovarali tadasnji clanovi banda trazio je one jedinstvene (na kraju ih je naso Very Happy )Iron Maiden je jedan od bandova koji su unistili eru punka(supci Very Happy ) u to doba je punk harao svijetom ali oni su bez obzira na sve svirali heavy metal.!979 godine maiden je snimio demo `SoundHouse Tapes nije bio izdat u puno primjeraka medjutim ovo sranje se bas prodavalo i to dobro tada je kostao oko 1,20 funti a danas ako ga nadjete (al u kurcu) kosta 250 funti radi 4 jebene pjesme (dadnem im kurac) al stas iron maiden je to ba.Prvi vokal ovog benda je bio Paul'di Anio (valjda se ovako pise)....lik je imao dobar glas ...al nije se svidio Steveu Harrisu ,prvo sto je bio punker a drugo sto je pio i pusio i tako je sjebao glas ,pa ga 1981 izbacuje iz banda i dovodi Bruca Dickinsona,pjevaca tadasnjeg banda Samson ne puno poznatog al moze se naci njihova diskogrfaija na netu ,niko nije hteo Bruca za vokala od fanova medjutim kada je zapjevao svi su promjenili jebeno misljenje,posle albuma Number of the Beast jednog od najbolji albuma iron maidena band je krenuo na svetsku turneju i tu je vec doziveo slavu ,poslije su izlazili sve bolji albumi i iron maiden je svrstan u istoriju najboljih bandova svijeta,al sranje se desava kad 1993 godine Bruce Dickinosn odlazi iz jebenog banda i posvecuje se solo karijeri sa njim odlazi i gitarista Adrian Smith (supak),u band odlaze pjevac Blaze Bayley i gitarista Janick Gers ,tada otpada popularnost iron maidena izdaju dva albuma X factor 1995 i Virtual Xi 1998 ,medjutim pevac Blaze Bayley ne moze da nastavi sa daljim radom sa iron maidenom zbog iscrpljenosti odlazi iz Banda 1999 Bruce Dickinson najavljuje povratak u iron maiden zajedno sa Adrianom Smithom(znate onaj supak)i vec sledece godine izdaju jedan od najboljih albuma Brave New World i ponovo osvajaju svijet i et kasnije izdaju jos tri albuma poslednji je A Mather of Life and Death 2006,dolaze u Beograd nakon jebenih 18 godina i ja ih ne odem gledat sranje u pm doce valjda opet jbg,Ima jos o ovim bogovima metala da se prica al neka i onako ni ovo nece niko citat dzaba sam piso u kurac.

Ev jebenih clanova:
Bruce Dickinson – lead vocals, additional guitars (1981–1993, 1999–present)
Dave Murray – guitars (1976-1977, 1977-present)
Adrian Smith – guitars, backing vocals (1980–1990, 1999–present)
Janick Gers – guitars (1990–present)
Steve Harris – bass, keyboards, backing vocals (1975–present)
Nicko McBrain – drums, percussion (1982–present)

Diskografija:
Iron Maiden (1980)
Killers (1981)
The Number of the Beast (1982)
Piece of Mind (1983)
Powerslave (1984)
Somewhere in Time (1986)
Seventh Son of a Seventh Son (1988)
No Prayer for the Dying (1990)
Fear of the Dark (1992)
The X Factor (1995)
Virtual XI (1998)
Brave New World (2000)
Dance of Death (2003)
A Matter of Life and Death (2006)

-KO NIJE SLUSAO IRON MAIDEN TO JE POZER ONAJ NAJVECI AK SE KO NE SLAZE SA MNOM NEKA SE PROTIVI KOLIKO HOCE AL JA MISLIM DA JE TAKO.

UP THE IRONS!!!!

2Iron Maiden Empty Re: Iron Maiden Sub Jun 07, 2008 11:38 pm

Demonic

Demonic
Moderator

Mislim sta reci Maiden je Maiden...

3Iron Maiden Empty Re: Iron Maiden Uto Jun 10, 2008 3:26 am

Schizofrenic

Schizofrenic
Moderator

nek prichaju ljudi shta hotje,oni su najjachi bend na planeti i tapija,nisu mi omiljena,al opet nema im ravnih

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu