Metal-legions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metal-legions

Ovo je forum napravljen od strane metalaca iz Bijeljine...Vode ga Apsorbia i Demonic...Na forumu naci cete teme koje se ticu metal muzike i koncerata.Moci cete skinuti video snimke, kao i muziku.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ramones

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ramones Empty Ramones Sre Jun 11, 2008 2:26 am

MRMOT

MRMOT
Moderator

Po mnogim misljenima oni su osnivaci punka u svijetu a neki misle da su Sex Pistolsi e a znate sta mene boli kurac ko ga je osnovao to je muzika jbt ne zivim od lirika i briga me sta je ko je prvi izmislio.
Inace Ramonsi su definirali zvuk i nastali su 1974 u drzavi New York,po meni zika im nije nesto sa kad je slsuas studijski snimak al zato ovako sa koncerata prze jbt bas ono rasturaju ,steta sto su se raspali al ipak droga plus sto su bili stari ko grcka ,i tako ta sranjai svajde ma svega,bili su jedinstveni nema sta i pomagali su mnogim bendovima u uspjehu extra bend o njima ima neki filmova snimljenih o njima ,ja imam film Rock and Roll High School ,mada imate i dokumentarac o njima ...svega eto!

Clanovi:
Joey Ramone - prvi vokal
Johnny Ramone - gitara
Dee Dee Ramone - bas gitara, prateći vokal
Tommy Ramone - bubnjevi

Joey Ramone umro od limfoma 15. juna, 2001 u New Yorku.
Dee Dee Ramone je nađen mrtav u svojoj kući u Hollywoodu 5. oktobra 2002 kao posljedica predoziranja heroinom, samo dva mjeseca nako što su Ramonesi uvedeni u Rock 'n' Roll Hall of Fame.
Johnny Ramone je umro od raka prostate 15. marta, 2004 u Los Angelesu.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu