Metal-legions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metal-legions

Ovo je forum napravljen od strane metalaca iz Bijeljine...Vode ga Apsorbia i Demonic...Na forumu naci cete teme koje se ticu metal muzike i koncerata.Moci cete skinuti video snimke, kao i muziku.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Podforum tajna drustva

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Podforum tajna drustva Empty Podforum tajna drustva Pon Jun 16, 2008 12:33 pm

Black Widow

Black Widow
Moderator

Sta mislite o otvaranju podforuma tajna drustva posto sam skontala da ne moze sva da ide u mitologiju i fantaziju posto tajna drustva zaista postoje, a nisu sva povezana sa imaginarnim. Mislim valjda ima neko na ovom forumu ili ce biti nekoga na forumu koga ove stvari zanimaju, a posto sam za sada ja samo ne treba otvarati temu samo zbog mene.
To bi moglo da ide u onaj deo zabava.

Aj ako nekoga zanima neka se oglasi i stavite vase misljenje o tome treba li uopste otvarati temu!

2Podforum tajna drustva Empty !!! Pon Jun 16, 2008 2:33 pm

maggot_inside_the_nine

maggot_inside_the_nine
Moderator

ne znam shta da ti kazem poshto nekako ne gotiwim to,mislim trenutno me ne zanima...al ja sam za,pa mozda me bude i interesowalo u buducnosti cheers

http://www.slipknot-metal.com/main.php

3Podforum tajna drustva Empty Re: Podforum tajna drustva Pon Jun 16, 2008 5:39 pm

Apsorbia

Apsorbia
Admin

Ej nije problem,znas da mene zanima to...Tj.jednom kad upadnes u to pocnes tripovat i trazit svuda te njihove znake i ostala sranja...Sto se mene tice moze...Ako niko ja i ti cemo se raspravljati Widow...Ili dopunjavati...

4Podforum tajna drustva Empty Re: Podforum tajna drustva Pon Jun 16, 2008 10:24 pm

Black_Butterfly

Black_Butterfly

Da moze i ja se slazem.Mene interesuju masoni, malo sam citala o njima i jako su misteriozni i svasta se vezuje za njih.

5Podforum tajna drustva Empty Re: Podforum tajna drustva Pon Jun 16, 2008 11:01 pm

Black Widow

Black Widow
Moderator

Ljudi zahvaljujem za podforum.
Apsorbia nasla sam neke stvari sada cu poceti da postavljam, a vi ljudi kada nadjete nesto sto ja nisam stavila znate sta vam je ciniti

6Podforum tajna drustva Empty Re: Podforum tajna drustva Uto Jun 17, 2008 9:52 pm

Demonic

Demonic
Moderator

Et ljepotice tebe cu da stavim za moderatora te teme....

7Podforum tajna drustva Empty Re: Podforum tajna drustva Ned Jun 22, 2008 4:32 pm

Apsorbia

Apsorbia
Admin

Black Widow ::Ljudi zahvaljujem za podforum.
Apsorbia nasla sam neke stvari sada cu poceti da postavljam, a vi ljudi kada nadjete nesto sto ja nisam stavila znate sta vam je ciniti

Ej pusti mene da otvorim emu Iluminati...Posto sam amlo kod kuce pisala o njima,a i znas da sam opsednuta i tim Iluminatima i masonima i okultnim simbolima...

8Podforum tajna drustva Empty Re: Podforum tajna drustva Ned Jun 22, 2008 6:07 pm

Black Widow

Black Widow
Moderator

Apsorbia ::
Black Widow ::Ljudi zahvaljujem za podforum.
Apsorbia nasla sam neke stvari sada cu poceti da postavljam, a vi ljudi kada nadjete nesto sto ja nisam stavila znate sta vam je ciniti

Ej pusti mene da otvorim emu Iluminati...Posto sam amlo kod kuce pisala o njima,a i znas da sam opsednuta i tim Iluminatima i masonima i okultnim simbolima...

Ma znala sam de ces ti hteti da pises o njima pa zato i nisam ja pocela nista
Ako bude da se dopuni lako cemo za to
Taman imas onu moju knjigu pa mozes i odatla svasta vaditi

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu