Metal-legions
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metal-legions

Ovo je forum napravljen od strane metalaca iz Bijeljine...Vode ga Apsorbia i Demonic...Na forumu naci cete teme koje se ticu metal muzike i koncerata.Moci cete skinuti video snimke, kao i muziku.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Verovanje u Andjele i Demone

+2
Demonic
Soul of Death
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Verovanje u Andjele i Demone Empty Verovanje u Andjele i Demone Pet Jun 06, 2008 2:18 am

Soul of Death

Soul of Death

Dali verujete u takve stvari i dali ste se ikad susreli sa takvim bicima ?

2Verovanje u Andjele i Demone Empty Re: Verovanje u Andjele i Demone Sub Jun 07, 2008 1:24 pm

Gost


Gost

Jao, jao, Leko, Leko, da to nije nesto autobiografsko... Ma, zlo je...

3Verovanje u Andjele i Demone Empty Re: Verovanje u Andjele i Demone Sub Jun 07, 2008 4:23 pm

Demonic

Demonic
Moderator

Ne verujem u ovo govno.....Verujem u ono samo sto vidim...sve su to bajke za djecu...

4Verovanje u Andjele i Demone Empty Re: Verovanje u Andjele i Demone Ned Jun 08, 2008 11:47 am

Black Widow

Black Widow
Moderator

Demonic ::Ne verujem u ovo govno.....Verujem u ono samo sto vidim...sve su to bajke za djecu...

Slazem se sa tobom.

5Verovanje u Andjele i Demone Empty Re: Verovanje u Andjele i Demone Uto Jun 10, 2008 6:35 pm

Gost


Gost

Ma, hajde majke vam, ne zajebavajte, znate i vi da nesto mora postojati, zar ne????

6Verovanje u Andjele i Demone Empty Re: Verovanje u Andjele i Demone Sre Jun 11, 2008 1:37 am

bolix

bolix

Soul of Death ::Dali verujete u takve stvari i dali ste se ikad susreli sa takvim bicima ?

ja sam se sreo juce sa jednim demonom pito me za upaljac nije imo da zapali cigaru. lol!

Ma nevjerujm u ta govna samo mi se svidjaju price o njima.

7Verovanje u Andjele i Demone Empty Re: Verovanje u Andjele i Demone Sre Jun 11, 2008 2:25 am

Schizofrenic

Schizofrenic
Moderator

hahaha,shta pushi lik? (: marlboro 100po100 puni su para... XD

8Verovanje u Andjele i Demone Empty Re: Verovanje u Andjele i Demone Sub Jun 14, 2008 12:40 am

Soul of Death

Soul of Death

Andjeli postoje samo ih je tesko prepoznati !

9Verovanje u Andjele i Demone Empty Re: Verovanje u Andjele i Demone Sub Jun 14, 2008 1:33 pm

Demonic

Demonic
Moderator

Hmmm....Da mi je znati na koga si mislio Rolling Eyes

10Verovanje u Andjele i Demone Empty Re: Verovanje u Andjele i Demone Pon Jun 23, 2008 1:54 pm

cripple_bastard

cripple_bastard

Owo pokazuje kako se iz dana u dan uticaj medija na omladinu powecawa.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu